Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199582

Vastutav postitöötleja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AS Eesti Post teenuste osutamine
  • postisaadetiste vastuvõtt, töötlemine ning väljastamine
  • posti dokumentide vormistamine
  • töö graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

  • keskharidus
  • ausus,korrektsus ja kohusetundlikkus
  • hea suhtlemis- ja koostöövõime
  • kiire õppimisvõime
  • täpsus
  • keelteoskus suhtlemistasandil: eesti-, vene keel

Ettevõte pakub

  • sõbralikku kollektiivi
  • kindlat sissetulekut
  • sotsiaalseid garantiisid
  • sportimisvõimalusi

Lisainfo

Antud ametikoht on lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks

Tööpakkumise number
#199582

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
11. juuni 2010

Eesti Post on sajandite taha ulatuva ajalooga teenindusettevõte kaasaegses postiäris. Kiiresti areneva ettevõttena pakume parimaid lahendusi saadetiste kohaletoimetamisel olenemata kohast ning ajast. Meie klientideks on paljud ettevõtted, aga ka kõik Eesti inimesed.

Vaata rohkem