Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345017

VASTUTAV MÜÜJA - DEKORAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised ülesanded on müüa kliendile kaupluse poolt pakutavaid kaupu ning arendada kaupluse kaubanduslikku väljanägemist, lähtudes väga hea müügitöö ja klienditeeninduse seisukohast, vastavalt Seppälä standarditele

Ootused kandidaadile

- eelnevat teenindus- või müügialaseid kogemusi
- oskust teha meeskonnatööd
- huvitatust moest
- väga häid kauba väljapanekuoskusi
- head suhtlemisoskust
- vene ja inglise keele oskust

Ettevõte pakub

- mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes
- kaasaegset töökeskkonda
- koolitust

Lisainfo

Ühendust võetakse väljavalitud kandidaatidega

Tööpakkumise number
#345017

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2014

SEPPÄLÄ KUULUB STOCKMANNI KONTSERNI JA ON SOOME SUURIM RÕIVAJAEMÜÜGIGA TEGELEVAID KETTE. SEPPÄLÄL ON ÜLE 200 KAUPLUSE SOOMES, EESTIS, LÄTIS, LEEDUS JA VENEMAAL. MEIE TOOTEVALIKUSSE KUULUVAD NAISTE, MEESTE JA LASTE VALMISRÕIVAD NING AKSESSUAARID

NORDE CENTRUM´i SEPPÄLÄS

Vaata rohkem