VASTUTAV LAOTÖÖTAJA-KOMPLEKTEERIJA
Tööpakkumise number #698927

9
Evelekt OÜ
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Kuni kolmeliikmelise meeskonna töö korraldamine, lattu saabuvate kaupade vastuvõtmine, kontrollimine ja ladustamine, tellimuste komplekteerimine ja väljastamine ning laoseisude haldus ja inventuurid.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus sarnasel ametikohal

  • kogemus virnastajatega töötamisel

  • hea eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning suhtlustasandil vene keele oskus

  • vähemalt B-kategooria juhilubade olemasolu

  • hea füüsiline vastupidavus ja kiire õppimisvõime

  • tehniline taiplikkus, täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Evelektis ootab Sind:

  • kokkuhoidev ja tegus meeskond
  • stabiilsne töö arenevas ettevõttes
  • töö E-R 08:30-17:00
  • töökoht Linamäe 12, Tänassilma Tehnopark / Vana Narva mnt. 20

Lisainfo telefoni 521 6405 teel, CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova.

Tööpakkumise number
#698927

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. mai 2021
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2021
VASTUTAV LAOTÖÖTAJA-KOMPLEKTEERIJA VASTUTAV LAOTÖÖTAJA-KOMPLEKTEERIJA

Evelekt OÜ

Evelekt AS on mööbli ja sisustuskaupade maaletoomise, hulgi- ning jaemüügiga tegelev ettevõtete grupp. Home4you kaubamärgi all on välja arendatud 8 kauplusest koosnev jaekaubanduskett Eestis. Meie hulgimüügi üksuse suuremateks klientideks on Eesti juhtivad ehitus- ja sisustuskaupluste ketid, samuti edasimüüjad Lätis, Leedus, Venemaal,Ukrainas ja Valgevenes. Meie eesmärgiks on rikastada sisustuskaupade turgu ja pakkuda võimalust kõigile unikaalse interjööri loomiseks nii kodus kui tööl. Rohkem infot: www.home4you.ee/

Vaata rohkem