https://www.cvkeskus.ee/35845

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35845

Vaskkaablite monteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vaskkaablite monteerimine, jootmine, krimpimine.


Ootused kandidaadile

  • hea tehniline taip
  • töökogemusi kaablite koostamise, jootmise ja krimpimise alal.
  • head eesti keele oskust


Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd
  • arenemise võimalust
  • meeldivat töökeskkonda ja kollektiivi
  • konkurentsivõimelist palka


Tööpakkumise number
#35845
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Vaskkaablite monteerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!