Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #831220

Värvitehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pulbervärviliini protsessi kvaliteedi tagamine ja dokumenteerimine

  • Keemiliste ja mehaaniliste testide läbi viimine

  • Protsesside väljatöötamine, dokumenteerimine ja kontrollimine

  • Tehnoloogiliste abivahendite, rakiste ja muude jooniste koostamine

  • Toodete juurutusprotsessis osalemine

Ootused kandidaadile

  • Insenertehniline kõrgharidus
  • Pulbervärvimise tehnoloogia tundmine
  • Analüüsivõime
  • Korrektsus, järjepidevus, rutiinitaluvus
  • Eesti ja inglise keele oskus ning suhtlustasandil vene keele oskus

KASUKS TULEB:

  • Huvi keemia- ja mõõtmistehnoloogiate vastu
  • Saksa keele oskus

Ettevõte pakub

  • Erialaseid koolitusi ning põhjalikku sisseelamisprogrammi

  • Personaalne motivatsioonipakett valikuvõimalustega

  • Tagame vajalikud töövahendid, et saaksid oma tööd mugavalt teha

Tööpakkumise number
#831220

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem