Värsked tööpakkumised

Värvimüüja-kolorist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 617771

Tööpakkumise number

617771

Firma nimi peidetud Värvimüüja-kolorist

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on auto värvi õige tooni määramine ja värvi kokku segamine. Samuti müügi vormistamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Oskad kasutada arvutit
  • Suhtled eesti ja vene keeles, mõistad ingliskeelset teksti;
  • Oled kohusetundlik, aus, täpne, analüüsivõimeline ja kannatlik

Ettevõte poolt pakume toetavat ja professionaalset meeskonda, stabiilset töökeskkonda ja konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Töö asukoht Tallinnas Värvifoorum OÜ kaupluses.

Kandideerimiseks palume saata oma CV aadressile holger(at)varvifoorum.ee või kasuta nuppu “Soovin kandideerida”. Lisainfo e-maili või telefoni +372 5032771 teel, Holger Krause.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. september 2019
Kuulutus sisestati:
10. september 2019

Värvifoorum OÜ on autovärvikodade ja autopesulate varustamisele spetsialiseerunud Soome kontserni HL Group OY kuuluv ettevõte. Värvifoorum OÜ on Cromax autovärvide ainumaaletooja Eestis. Lisaks värvitehnoloogiale varustatakse töökodasid veel näiteks poleerimis- ja pesuainetega, abrasiividega ja tööriistade ning seadmetega. Regulaarselt varustatakse umbes 250-300 värvitöökoda ning eraettevõtjaid üle Eesti. Ettevõtte missiooniks on pakkuda Eesti värvitöökodadele parimaid professionaalseid tooteid ja tehnoloogiaid.