Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #648834
Veebipõhine värbamine

VÄRVIMISLIINI OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

- Puitmaterjali kruntimine ja värvimine peamiselt vesibaasil värvidega
Värvi pealekandmine toimub kaasaegses automaatliinis, kuhu on integreeritud mitu erinevat värvimasinat ja kuivatusahi
- Oma vahetuse töö korraldamine (3-4 inimest), värvijate juhendamine
- Kruntide ja värvide töösegude ettevalmistamine
- Materjali kvaliteedi hindamine, värvivahetused, liini seadistamine, värvikihi kvaliteedi kontroll
- Päevaeesmärkide täitmine, andmesisestus.

Nõudmised kandidaadile

Sa sobid viimistlejaks, kui
- Soovid õppida tundma uusi tehnoloogilisi protsesse ja omandada uusi oskusi
- Sul on eelnev töökogemus tootmisettevõttes operaatorina või eestöölisena
- Sa oled tehniliselt taiplik ning kohusetundlikku töössesuhtumisega
- Tahad juhtida väikest, kuni 4 liikmelist meeskonda
- Oled valmis vahetustega tööks
- Sa oskad eesti ja vene keelt.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
- tööalast väljaõpet
- tööaega esmaspäevast reedeni
- võimalust teenida head palka ja heade tulemuste korral lisaboonust
- ohutut töökeskkonda
- toetavat meeskonda ja kaasavat juhtimist

Tööle asumise aeg niipea kui võimalik.

Lisainfo

Kandidaadil peaks olema valmidus vahetusteks töötamiseks.

Tööpakkumise number
#648834

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
5. mai 2020

Lotus Timber on pikaajalise puiduimmutamise ja - töötlemise kogemusega 100% Eesti kapitalile kuuluv toomisettevõte.
Käitleme aastas 180 000 tm puitu.
Oleme kiiresti kasvav ja pidevas arengus.

Vaata rohkem