Värsked tööpakkumised

Värvimise tootmistehnoloog

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 188851

Tööpakkumise number

188851

Töö kirjeldus

AS Favori Metaformi ärisuund, mis tegeleb lehtmetalli töötlemisega sh värvimisega, otsib oma meeskonda väärilist täiendust.
Töö sisuks on:
- Toodete keemilise eeltöötluse ja pulbervärvimise tehnoloogia välja töötamine ja toodete tootmisse juurutamine;
- Tehnoloogia kaartide, standardprotseduuride ja muu tehniline dokumentatsiooni loomine ja kasutamise korraldamine tootmises.
- Tootmisprotsessi parendamine, sh tootmisprotsessi optimeerimine ja normeerimine, tehniliste lahenduste ja rakiste välja töötamine.
- Toodete nõuetele vastavuse tagamine ja kvaliteediprobleemide lahendamine.
- Kvaliteedi lõppkontrolli protsessi eest vastutamine
- Tehnoloogiliste ja tehniliste küsimuste lahendamine
- Tootmistööliste tehniline nõustamine ja koolitamine ning nõuete täitmise tagamine
- Seadmete õige ja säästliku kasutamise korraldamine; perioodiliste opraatorhoolduste läbiviimise koordineerimine

Nõudmised kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt eeldame:
- tehnilist kõrg- või eriharidust;
- pinnatöötluse tehnoloogiate tundmist, sh värvimine;
- metallitööstuse põhimõtete ja materjalide tundmist;
- leidlikkust alternatiivseteks lahendusteks, sihikindlust ja järjepidevust eesmärkide elluviimisel;
- soovi iseseisvalt otsustada ja valmidust oma otsuste eest vastutada;
- väga heal tasemel suulist ja kirjalikku eesti keele oskust; kasuks tuleb heal tasemel suuline inglise keele oskus;
- head suhtlemisoskust ja õppimistahet.

Oluline on ka arvuti kasutamise oskus MS Word, Excel, Outlook, Internet ja
B-kategooria juhilubade olemasolu ning isikliku auto kasutamise võimalus tööülesannete täitmisel Maardu-Taebla suunal (kompenseeritakse)

Kasuks tuleb majandustarkvara (Axapta) kasutamise kogemus.

Pakume head eneseteostuse võimalust, põnevat ja pingelist tööd, kaasaegset töökeskkonda, nooruslikku ja tulemusele orienteeritud meeskonda koos väärilise tasuga.

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Maardu, Vana-Narva mnt 30/1, Info telefonil 6 349 222, kodulehekülg www.favor.ee
CV koos motivatsioonikirjaga saata aadressil personal(ät)favor.ee

Motivatsioonikirjata laekunud CV-sid me ei arvesta!
Kandidaatidega võetakse ühendust peale kuulutuse aegumist.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2009

AS Favor on 1990.a. asutatud õhukese lehtmetalli töötlemisega tegelev ettevõte, kus töötab üle 140 inimese. Meie tootmine asub kaasaegsetes tootmishoonetes. Poole oma toodangust ekspordime oma ala juhtivatele ettevõtetele Rootsis, Ungaris, Saksamaal, Soomes, Hollandis, Lätis.
Äripäeva ettevõtete TOP 2007 hindas Favor AS-i Harjumaa parimaks ettevõtteks.
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt pälvis Favor AS ettevõtlusauhinna võtja tiitli kategoorias Tööstusettevõte 2008.