Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #682697

Värvimaja öise vahetuse tootmismeister

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1650 €/kuus
Kuulutus sisestati: 12. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:11. veebruar 2021

Töö kirjeldus

igapäevane tootmistöö planeerimine koostöös tootmisjuhiga, tootmisplaanide õigeaegne täitmine, töötajate töö koordineerimine vahetuse jooksul, töö efektiivsuse ja toodangu kvaliteedi tagamine, tootmises ettetulevate jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus tootmistöö juhtimisel
- planeerimis- ja enesekehtestamise oskus
- tehniline taiplikkus
- arvuti kasutamise oskus
- eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil
- juhiload ja isikliku sõiduauto kasutamise võimalus

- töötasu  katseajal 1650 EUR bruto/kuus + öise töötamise tasu
- stabiilset, vastutusrikast ja mitmekesist tööd rahvusvahelises ettevõttes
- toetavat meeskonda ja toredaid ühisüritusi
- eneseteostus- ja arenemisvõimalusi

Tööpakkumise number
#682697

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2021

Danspin AS-i põhitegevusalaks on villase vaibalõnga värvimine. Ettevõte pälvis 2016. aastal Eesti Gasellettevõtte tiitli, mida omistatakse ettevõtetele, kes on viimase 3 aasta jooksul oma käivet ja kasumit kasvatanud rohkem kui 50% ja loonud rohkelt uusi töökohti. Viimase 5 aastaga on investeeritud 2,7 miljonit eurot tootmishoonetesse ja –seadmetesse. Laienemine ja investeeringud jätkuvad ka lähiaastatel.

Vaata rohkem