Värsked tööpakkumised

Värviliini vahetuse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563320

Tööpakkumise number

563320

Firma nimi peidetud Värviliini vahetuse juht

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on:
• vahetuse sujuva ja tulemusliku töö korraldamine – neljaliikmelise meeskonna juhtimine, töökäsu selgitamine, liini seadistamine ja kvaliteedikontroll
• toodangu arvelevõtmine jm aruandlus

Nõudmised kandidaadile

Meie parimad vahetuse juhid:
• on positiivse ellusuhtumisega ja innustavad oma meeskonda
• teevad koostööd teiste vahetustega
• osalevad tootearenduses
• teevad ettepanekuid liini parendamiseks ja tootlikkuse tõstmiseks
• kannavad koostöös mehaanikutega hoolt liinide hoolduse ja remondi eest

Pakume Sulle ohutut töökeskkonda, tervisekulude hüvitamist, meeskondlikku tulemustasu, arenemisvõimalusi juhina

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. november 2018
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2018

OÜ Puidukoda on üks suurimaid põhjamaisest okaspuust höövelmaterjali tootjaid ja selle viimistlejaid Baltikumis.
Meie tooteid müüakse üle maailma, 80% toodangust ekspordime Euroopasse, Aasiasse, Lähis-Itta ja Ameerikasse. Poolas, Inglismaal ja Tšehhis teostame müüki läbi oma sidusettevõtete.
Meie tootmine asub Viljandimaal Karksis ning müügiosakond Tartus, kokku töötab meil ligi 120 inimest.