Värviliini operaatorid ja järeltootmise spetsialistid

PUIDUKODA OÜ

Tööpakkumise number

585421

PUIDUKODA OÜ Värviliini operaatorid ja järeltootmise spetsialistid

Töö kirjeldus

Värvitud, lakitud, vahatatud jm moel viimistletud puittoodete valmistamine automaatliinidel ja puidutööpinkidel

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kui oled
- positiivse ellusuhtumisega ning valmis töötama meeskonnas
- valmis ka füüsiliseks tööks.
Eelistame kandidaate, kel on varasem kogemus puidutööpinkidel või tõstukiga töötamisel

Pakume Sulle tempokat tööd, ohutut töökeskkonda, tervisekulude hüvitamist, sisseelamisperioodi järel meeskondlikku tulemustasu

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. märts 2019
Kuulutus sisestati:
14. märts 2019
Soovin kandideerida

OÜ Puidukoda on üks suurimaid põhjamaisest okaspuust höövelmaterjali tootjaid ja selle viimistlejaid Baltikumis.
Meie tooteid müüakse üle maailma, 80% toodangust ekspordime Euroopasse, Aasiasse, Lähis-Itta ja Ameerikasse. Viimistletud tooteid pakume kaubamärgi Woodmood nime all.
Poolas, Inglismaal ja Tšehhis teostame müüki läbi oma sidusettevõtete.
Meie tootmine asub Viljandimaal Karksis ning müügiosakond Tartus, kokku töötab meil ligi 120 inimest.

Vaatan ettevõtte profiili