Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513830

Värviliini operaator

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • värviliini seadistamine ja hooldamine;
  • tööprotsessi jälgimine;
  • toorme ja toodangu kvaliteedi kontrollimine;
  • liini koristus;
  • seadmete tõrgeteta töö tagamine ja pisirikete likvideerimine;
  • toodete kvaliteedi tagamine.

Ootused kandidaadile

  • eelistatud varasem töökogemust värviliinil,
  • tehniline taip,
  • heaperemehelik suhtumine tema kasutada olevasse varasse,
  • orienteeritust,
  • arvutioskus.

Lisaks ootame kandidaadilt eesti keele oskust (kõnes kesktase, kirjas kesktase)

Ettevõte pakub

  • Vastavalt vajadusele väljaõpet kohapeal;
  • abivalmis ja sõbralikku kollektiivi,
  • võimetele vastavat palka (tükitöö alusel alates 1400€);
  • kaasaegseid töö ja olmetingimusi;
  • vabu nädalavahetusi;
  • kollektiivset puhkust (3 nädalat suvel ja 1 nädal talvel)

Lisainfo

töö vahetustega: I vahetus 6.00-14.30 ja II vahetus 14.30-23.00. Töökoht asub Helmes Valgamaal, huvi korral kandideeri läbi CV keskuse või saada oma cv krista(at)combiwood.ee , CV-le lisa oma palgasoov.

Tööpakkumise number
#513830

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2018

OÜ Combiwood on 2005. aastal tegevust alustanud Eesti kapitalil põhinev ettevõte.
Oleme osa suuremast puidutööstus-grupist, mis tegeleb saematerjali ja järelvääristatud toodete tootmisega. Põhitegevuseks on värvitud puitliistude valmistamine. Liistud eksporditakse Skandinaaviasse ja teistesse Euroopa riikidesse. Helmes asuvas tehases töötab 150 inimest ja aastane käive on ca 30 miljonit EUR.

Vaata rohkem