Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672003

Värviliini operaator

CVKeskus.ee klient
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • värviliini seadistamine ja tööprotsessi jälgimine
  • toodangu värvimine ja lakkimine vastavalt spetsifikatsioonidele
  • viimistlusmaterjalide ettevalmistamine
  • liinitöö organiseerimine
  • toodete kvaliteedi tagamine ja jälgimine
  • liini koristus
  • töö iseloomust tulenevate jooksvate ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

  • kasuks tuleb varasem kogemus puidutööstuses ja töötamisel puiduviimistluse seadmetega
  • jooniste lugemise oskus
  • korrektsus tööprotsessides
  • orienteeritus meeskonnatööle
  • hea füüsiline vorm
  • koostöövalmidus

Kasuks tuleb eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • väljaõpet kohapeal
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • uut tehnikat
  • pikaajalist stabiilset töösuhet
  • arenemisvõimalusi ja võimalust asjalike ideede rakendamiseks
  • head töökeskkonda
  • toetavat meeskonda
  • tööriideid ja -jalatseid

Tööaeg E-R 8-17 (kuid kandidaadil peab olema ka valmidus töötada vahetustega)

Tööpakkumise number
#672003

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2020
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2020

Aikkon on pika ajalooga Eesti kapitalil põhinev puidu töötlemisega tegelev ettevõte.
Tegutseme peamiselt Skandinaavia turgudel.
Meie ajalugu ulatub aastasse 2002, mil alustasime mööblitootjana ja allhanke ettevõttena.
Alates 2018 aastast muutsime ettevõtte formaati ja alustasime akustiliste omadustega Aikkoni lae- ja seinapaneelid arendamist ja tootmist, millest on kujunenud meie põhitegevus.

Vaata rohkem