Töö kirjeldus

Kandidaadi tööülesanneteks on värvitavate toodete/detailide puhastamine ja ettevalmistamine värvimiseks, värvitavate detailide maskeerimine, detailide üles riputamine värvimisrakistele ja värvimise järgselt maha võtmine, teipimise/maskeeririmise eemaldamine, kvaliteedi kontrollimine, värvitud toodete komplekteerimine ja pakendamine.

Otsime oma nooruslikku kollektiivi usinat pulbervärvimise abitöölist.
Töö on füüsiline.

Töö on vahetustega E-R 6.00-14.30 ja 14.15-22.45 (üle nädala).

Ootused kandidaadile

  •  Töökus ja hea rutiini taluvus

  •  Füüsilise töö tegemise valmidus

  •  Täpsus ja hoolikus

  •  Elementaarne lihttööde oskus

  •  Praktiline töökogemus

  •  Ausus, korrektsus, kohusetundlikkus

  •  Hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  •  Korralikke töövahendeid

  •  Tööriietust ja -jalatseid

  •  Väljaõpet kohapeal

  •  Stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes

  •  Kaasaegseid töötingimusi ja arenguvõimalust

  •  Toetavat nooruslikku meeskonda

  •  Spordikompensatsiooni

  •  Õppimis- ja arenguvõimalusi ettevõtte sees

Tööpakkumise number
#682876

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2021
Värviliini abitöötaja Värviliini abitöötaja

TORM METALL OÜ

Torm Metall OÜ on Tartus tegutsev ja kiiresti arenev metallitöötlus ettevõte. Peamiste tegevustena toodetakse erinevaid vabaaja tooteid ning pakutakse mitmekülgset tootmisteenust. Töötleme alumiiniumit, roostevaba- ja süsinikterast. Ettevõttes on kasutusel moodsad tootmisseadmed – toru- ja lehelaserlõikus, vesilõikus, painutus, keevitus, lasermarkeerimine, haaveldamine, pulbervärvimine jne. Suurem osa ettevõtte toodangust eksporditakse.

Vaata rohkem

Värviliini abitöötaja