Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291932

Värviliini abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete ettevalmistamine värvimiseks ja kvaliteedi kontrollimine;
  • Värviliini teenindamine: toodete üles riputamine ja värvitud toodete maha võtmine ja kvaliteedi kontrollimine;
  • Värvitud toodete komplekteerimine ning pakendamine.

Töö toimub kahes vahetuses, 2 päeva tööl 08.00-20.00 ja 2 päeva vaba.

Ootused kandidaadile

  • Kiire tehniline taip;
  • Valmidus täpseks ja korrektseks tööks;
  • Hea tervis, sest töö on füüsiliselt raske;
  • Varasem töökogemus tootmises ja arusaamine liinitöö tähendusest;
  • Suhtlustasandil nii eesti kui vene keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Väljaõpet kohapel;
  • Töötingimusi uues ja kaasaegses tehases;
  • Tööriietust ja jalatseid;
  • Oskustele ja tulemustele vastavat palka;
  • Transporti Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.

Lisainfo

Töökoht asub Harjumaal Rae vallas Põrguvälja teel, transport on tööandja poolt korraldatud.

Tööpakkumise number
#291932

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 3.2 - 4.15 €/tunnis
Kuulutus aegub:
26. november 2012
Kuulutus sisestati:
15. november 2012
Lisainfo palga kohta:
Katseajal tunnipalk vastavalt oskustele 3.20 või 4.15. Pärast katseaega vastavalt oskustele ja tulemustele nii tunni- kui tükitasu.

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehas ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehas.

Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 250 inimesele. Saku Metalli käive oli 2010/2011 majandusaastal ligi 14 miljonit eurot.

AS Saku Metall Allhanke Tehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle sihtklientideks on eelkõige rahvusvahelised ettevõtted, kellele tagatakse personaalne lähenemine.

Vaata rohkem