Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #93971

Värvide toonija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu linnas asuvas viimistlusmaterjale müüvas kaupluses klientide nõustamine värvide valimisel ja värvide segamine

Ootused kandidaadile

väga head suhtlemisoskust klientidega, arvuti kasutamise oskust tavakasutaja tasemel, eesti ja vene keele oskust suhtlustasndil, huvi värvidega tegelemise vastu

Ettevõte pakub

* nüüdisaegset töökeskkonda
* erialast väljaõpet

Tööpakkumise number
#93971

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Personaliotsingud & personalihaldus.

Vaata rohkem