Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301886

Varustusallohvitser

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tagab varustuse ja muude materiaalsete väärtuste üle arvestuse pidamise, dokumentatsiooni täitmise ja valdkonnas kontrolli ning töö organiseerimise. Varustusallohvitser on tegevväelase ametikoht.

  • Hoiustatava varustuse ja materjalide üle arvestuse pidamine, registrite haldamine ja aruandluse koostamine esitamiseks
  • Ladudes hoitava varustuse vastavuse ja seisukorra ning tegeliku laoseisu kontrollimine ja ettepanekute tegemine nõuetekohase olukorra tagamiseks
  • Kasutamiskõlbmatuks tunnistatud varustuse ja muu vara maha kandmise korraldamine ja nõuetekohase hävitamine
  • Inventuuride dokumentatsiooni ettevalmistus ja tulemuste koondamine
  • Väljaminevate ja sissetulevate kuludokumentide vormistamine, hoidmine ning arvestuse pidamine
  • Väljaõppe- ja töökorralduse organiseerimine ning osalemine oma vastutusvaldkonnas

Ootused kandidaadile

  • Läbitud ajateenistus
  • Kesk- või keskeriharidus
  • Hea arvutikasutamisoskus (Word, Excel)
  • Dokumentidega töötamise oskus
  • Inglise keele oskus kesktasemel
  • Omab allohvitseri auastet (n-srs kuni vbl)

Ettevõte pakub

  • Axapta tarkvara valdamine
  • Verp tarkvara valdamine
  • Autojuhi lubade olemasolu
  • Eelnev laotöö kogemus

Lisainfo

www.vk.kra.ee

Tööpakkumise number
#301886

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
15. märts 2013

Kaitsevägi on vabariigi valitsuse alluvuses olev sõjaväeliselt korraldatud täidesaatva riigivõimu asutus, mis asub kaitseministeeriumi valitsemisalas.
Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega. Kaitsevägi planeerib ja teostab operatsioone kõigi väeliikide üksusi kaasates.
Kaitseväe ülesandeks rahuajal on õhuruumi ja territoriaalvete järelevalve ja kontroll, pideva kaitsevalmiduse tagamine, ajateenijate väljaõpetamine ja reservvägede ettevalmistamine, üksuste ettevalmistamine ja osalemine rahvusvahelistel operatsioonidel ning tsiviilvõimude abistamine loodusõnnetuste või inimtegevuse tõttu aset leidnud katastroofide tagajärgede likvideerimisel.

Vaata rohkem