Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200142

Varustaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • seadmete remondimaterjalide ja tootmise abimaterjalide sisseost

Ootused kandidaadile

  • tehniline eriharidus, soovitavalt tootmisseadmete seadistamise ja remondi valdkonnas
  • vähemalt 3 a. eelnev töökogemus tootmisettevõttes mehhaanikuna või varustajana
  • tehniline taiplikkus, vastutustunne ja koostööoskus

  • täistööajaga tööd noores ja edumeelselt mõtlevas meeskonnas
  • korralikku töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Luunja vallas, Kavastu külas.

Tööpakkumise number
#200142
Varustaja