Värsked tööpakkumised

Varustaja-asjaajaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 87221

Tööpakkumise number

87221

Töö kirjeldus

ettevõtte üksuste varustamine toorainega
kauba transport edasimüüjatele
igapäevaste jooksvate ülesannete täitmine
kauba peale ja maha laadimine
kauba transportimine

Nõudmised kandidaadile

juhilubade olemasolu
kannatlikkus, täpsus, kohusetundlikkus, ausus ja abivalmidus
kasuks tuleb rõõmus meel ja Tallinna linnatänavate tundmine

Ettevõte pakub

Pakume pingelist tööd, kiiresti arenevas ettevõttes
Meeldivaid töökaaslasi
konkurentsivõimalist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
30. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
30. november 2006

Bonaparte kaubamärk esindab eesti juhtivat, naturaalsest toorainest ilma säilitusaineteta pagari- ja kondiitritooteid valmistavat ettevõtet mille võtmesõnadeks on isilik lähenemine, värskus ja kõrge kvaliteet. Bonaparte kaubamärki kannavad kõrgelt hinnatud harud: gurmeerestoran Bonaparte, prantsusepärane kohvik ja veinikelder, delikatesside pood ning catering, lisaks kohvik, restoran ja catering Eesti Kunstimuuseumis KUMU ja Tallinna Raekojas asuv kohvik.