Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221970

Varustaja-abitööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba transport (sõidukite varuosade ja tarvikute tarnimine maaletoojatelt);
  • vajadusel kergemad hoone sise- ja välisviimistlustööd;
  • jooksvate probleemide lahendamine;
  • hoone pisiremonditööde teostamine (santehnilised- ja elektritööd);
  • territooriumi korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • autojuhilubade olemasolu (B ja C kat.);
  • aktiivne tegutsemine;
  • ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus;
  • eesti keele oskus;
  • kasuks tuleb hea tehniline taip.

Ettevõte pakub

  • toredat ja sõbralikku meeskonda
  • häid ja stabiilseid töötingimusi
  • tööle vastavat palka

Lisainfo

Töökoht asub Laagris (Pärnu mnt. 556).

Tööpakkumise number
#221970

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 450 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. märts 2011
Kuulutus sisestati:
14. märts 2011

AS Iv Pluss kuulub Fakto Gruppi. Ettevõtete grupi põhitegevuseks on autokaubandus ja sellega seonduvad teenused. Fakto Grupi Eestis moodustavad Fakto Auto AS, AS Iv Pluss ning Nempe OÜ. Fakto Grupi ettevõtted teostavad hulgi- ja jaemüüki ning teenindust Nissani ning Fiat Grupi sõidukitele ja IVECO tarbesõidukitele.

AS Iv Pluss on IVECO tarbesõidukite maaletooja ning tegeleb uute ja kasutatud sõidukite müügiga ning sõidukite hoolduse, remondi ja varuosamüügiga. www.ivpluss.ee

Vaata rohkem