Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60098

Varuosaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on varuosatellimuste töötlemine, logistika korraldamine ja diilerite varuosaalane nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • huvi autode ja tehnika vastu
  • vähemalt kesk- või eriharidus (soovitavalt tehnikaalane)
  • kasuks tuleb autoremondialane töökogemus
  • väga hea eesti keele oskus
  • hea (tehnilise) inglise keele oskus
  • suutlikkus end vene keeles ladusalt väljendada
  • hea arvutioskus
  • täpsus, korrektsus ja lojaalsus
  • auto juhtimise oskus ja juhilubade olemasolu (B-kategooria)

  • mitmekülgset tööd kogu Baltikumi hõlmavas müügi- ja teenindusorganisatsioonis
  • eneseteostusvõimalust
  • teotahtelist meeskonda
  • koolitusvõimalust
  • kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#60098