Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68915

Varuosade spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varuosade ja tarvikute tellimuste vastuvõtmine, edastamine, jälgimine ja müük. Varuosade lao töö organiseerimine. Varuosadealaline nõustamine ning müügi toetamine.

Ootused kandidaadile

kesk-eri või kõrgharidus
müügitöö hea tundmine
eesti keele ladus valdamine ning inglise ja/või saksa ja vene keele oskus
iseseisvus
hea suhtlemisoskus
meeskonnatööle orienteeritus
ausus, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja palju uusi väljakutseid
professionaalset meeskonda
koolitust ja enesetäiendusvõimalusi
head, töötulemustest sõltuvat palka

Tööpakkumise number
#68915