Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #631642

Varuosade spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on:

  • varuosade ja muude hooldustöödeks vajalike tarvete ja tarvikute olemasolu tagamine lähtuvalt hooldustööde mahtudest ning hooldusteenuse kvaliteedinõuetest
  • varuosade vajaduse analüüs, varuosade hankimine ning laovarude optimaalsuse tagamine
  • varuosade lao haldamine – varude hoiustamine, laoseisude arvestus, kauba vastuvõtmine ja väljastamine
  • tihe koostöö ettevõttesiseste ning väliste partneritega

Nõudmised kandidaadile

Oleme Sinu jaoks õige valik, kui:

  • tahad töötada arenevas ettevõttes, anda oma panus varuosade valdkonna süsteemsemaks muutmisse ning kvaliteetse hooldusteenuse pakkumisse
  • Sind huvitab tehnika ning suudad varuosade maailmas orienteeruda
  • tahad rakendada olemasolevaid kogemusi rasketehnika varuosade valdkonnas või õppida seda valdkonda põhjalikumalt tundma
  • omad või omandad kõrgharidust tehnilisel erialal
  • omad B-kategooria juhiluba
  • suhtled vabalt eesti keeles ning suhtlustasandil ka vene ja inglise keeles

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • huvitavat tööd edukas ettevõttes
  • erialaste teadmiste ja oskuste täiendamise võimalust
  • sõbralikku töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu ja ettevõttepoolseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#631642

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem