Värsked tööpakkumised

Varuosade spetsialist-klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193269

Tööpakkumise number

193269

Töö kirjeldus

  • klienditeenindus, varuosade ja tarvikute müümine
  • tellimuste vastuvõtmine ja edastamine
  • kauba vastuvõtmine, paigutamine ja väljastamine

Nõudmised kandidaadile

  • hea arvuti kasutamise oskus
  • eesti ja vene keele oskus
  • hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
  • täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

  • koolitusi
  • head meeskonda
  • motiveerivat töötasu
  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaaegseid töötingimusi

Lisainfo

Soovitav:

  • eelnev kokkupuude veoautode või varuosadega
  • autojuhilubade olemasolu
  • inglise keele oskus suhtlustasemel

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
23. märts 2010

Truck Trading Estonia on asutatud 2003. aasta detsembris. Oleme DAF veoautode esindaja Eestis. Ettevõte on uus, kuid veoautodega oleme tegelenud alates 1992. aastast. Pakume DAF originaalvaruosi ning teenindame erinevaid veoautosid rakendades „One Stop Shop“ põhimõtet (positiivne lahendus kõigile veoautode ja haagistega seotud probleemidele ühest kohast). DAF Trucks N.V. on Hollandis asuv veoautode tootja, mis kuulub ettevõttele PACCAR Inc.