Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #22109

Varuosade ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ootame Sinult aktiivset panust firma ehitusseadmete divisjonis.

Sinu igapäevasteks tööülesanneteks saavad olema
  • varuosade tellimine
  • tehnilise informatsiooni haldamine
  • varuosavajaduste analüüsimine

Sinu koostööpartenriteks on tehaste (JCB, Ammann, Dynapac jt) müügijuhid, meie toote- ja müügijuhid ning hooldetehnikud

Ootused kandidaadile

  • tehnilised teadmised
  • inglise ja vene keele oskus
  • hea eneseväljendusoskus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja pingelist tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Kasuks tuleb tehniline eriharidus ja kokkupuude ehitustehnikaga

Tööpakkumise number
#22109