Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #691472

Varuosade müüja-vastuvõtja autoremondi töökojas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eeldab teadmised autode ehitusest ja rikete põhjustest. Peamisteks tööülesanneteks on varuosade tellimine, suhtlemine klientidega ja nende teenindamine, lao haldamine, klientide tellimuste vormistamine ja edastamine. Samas tööiseloomust või üldisest tööprotsessi käigust tulenevate ülesannete ja küsimuste lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus vähemalt 2 a
  • Kohusetundlikus
  • Paindlikus
  • Pingetaluvus
  • Korrektsus
  • Puhtus
  • Sõbralikkus
  • Oskus iseseisvalt ja operatiivselt lahendust leida ja tegevust planeerida
  • Hea autode ja tehnika tundmine

  • B-kategooria juhiloa olemasolu

    Pakume omalt poolt sõbralikku ja toetavat töökeskkonda, stabiilset töösuhet, täistööaega 40h nädalas (E-R).

  • Kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi.
  • Tööalast juhendamist kohapeal.
  • Tulemustele orienteeritud töötasusüsteemi.

Tööpakkumise number
#691472