Värsked tööpakkumised

Varuosade müüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211047

Tööpakkumise number

211047

Töö kirjeldus

• põllumajandustehnika varuosade müük
• klientide nõustamine
• ostutellimuste vormistamine
• lao planeerimine

Nõudmised kandidaadile

• keskharidus, soovitavalt tehniline või põllumajandusalane eriharidus
• soovitavalt eelnev töökogemus varuosade valdkonnas ja kokkupuude põllumajandustehnikaga
• eelnev müügitöö kogemus
• eesti keele oskus, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil
• suhtlemis- ja teenindusvalmidus
• arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

• tööd toetavas, professionaalses meeskonnas
• häid töövahendeid
• täiendkoolitusi
• motiveerivat töötasu ja toredaid ühisüritusi

Lisainfo

www.johndeere.com

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
1. november 2010

Oled Sa tabanud end mõttelt, et otsid elus põnevaid väljakutseid ning Su võimed ja oskused vajaksid arenemiseks head ja motiveerivamat töökeskkonda? Eesti ja Baltikumi suurim tööriistade ja seadmete müügikett Stokker ootab just Sind oma ridadesse, et uusi sihte saavutda. Stokker on esindatud 21 Baltikumi linnas ning pakub oma keskustes ja müügiesindajate vahendusel laia tööriistade ja seadmete valikut, mis hõlmab üle 100 000 erineva toote paljudelt maailma tunnustatuimatelt tootjatelt. Lisaks pakume hooldus- ja remonditeenuseid. Ära lase oma võimetel ja ambitsioonidel vaka all vinduda, vaid tule ja ühendame jõud