Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58435

Varuosade müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on PONSSE metsamasinate varuosade müük ja klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • oled kohusetundlik, täpne ja korrektne
  • oled valmis meeskonnatööks
  • hea inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • oskad kasutada arvutiprogramme ning oled tehnilise taibuga
  • omad keskharidust (soovitavalt tehniline eriharidus)

Kasuks tuleb
  • soome keele oskus

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • eneseteostus- ja arenemisvõimalust
  • meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
  • töö tulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Märksõnaks kandideerimisel palume märkida "Varuosade müügispetsialist/PONSSE".

Tööpakkumise number
#58435