Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60336

Varuosade müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on sõiduautode müügi ja hooldusega tegelev tuntud ettevõte Tallinnas.

Tööülesanded:

- Sõidukite varuosade ja tarvikute müük
- Varuosade vastuvõtmine ja info arvutisse sisestamine
- Varuosade logistika korraldamine ja tellimisprotsessi jälgimine
- Klientidele kirjalike hinnapakkumiste koostamine
- Varuosade ladustamine

Ootused kandidaadile

- Ausus
- Täpsus
- Kohusetundlikkus
- Hea suhtlemisoskus
- Positiivne ellusuhtumine
- Kõrge stressitaluvus
- Väga hea eesti keele oskus
- Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Tööd edukas ettevõttes, toredas kollektiivis

Lisainfo

Kasuks tuleb eelneva müügitöö kogemus

Tööpakkumise number
#60336