Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298995

Varuosade müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Klientide nõustamine varuosade tellimisel
- Varuosade tellimine ja tellimuste haldamine
- Laoseisude jälgimine, lao korrashoid
- Aktiivne osavõtt klienditeenindusest
- Hea kliendisuhte hoidmine

Ootused kandidaadile

- Positiivne ellusuhtumine
- Tehniline taip, üldteadmised elektrotehnikast ja mehhaanikast
- Keskharidus, kasuks tuleb tehnilise hariduse olemasolu
- Hea eneseväljendusoskus ja tulemusele orienteeritus
- Arvuti kasutamise oskus kesktasemel (Word, Excel, Outlook)
- Eelnev kogemus klienditeeninduses
- Kliendisõbralikkus, oskus leida kompromisse,
- Kiire õppimisvõime, initsatiivikus
- Usaldusväärsus, korrektsus, kohusetundlikkus
- Eesti keele oskust kõnes ja kirjas, vene- ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja mitmekülgset tööd
- Stabiilset töökohta, tööd kontoris
- Motiveerivat töötasu
- Professionaalset ja meeldivat meeskonda

Tööpakkumise number
#298995

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2013
Kuulutus sisestati:
13. veebruar 2013

Oleme ennast sidunud kaubamärkidega nagu Electrolux, AEG, SMEG, Falmec, Bosch, Siemens jt, kes teevad tõsist tööd, et pakkuda läbi oma toodete inimestele positiivseid emotsioone ja seda väikest lisaväärtust mis toob ellu värvi ja rõõmu.
Pikk ajalugu ja veel pikemad traditsioonid on meile õpetanud pakkuma üha uuemaid ja paremaid lahendusi, kui on tarvis abi kodutehnika ja profitehnika hooldamisel. Peame kõige tähtsamaks positiivset ellusuhtumist ja soovi töötada arengu nimel.

Kui leiad, et just Sina oled meiega sarnane ja valmis astuma kollektiivi kes on sõbralik, toetav, motiveeriv, tehniliselt asjalik, innovatiivne ja elujaatav - siis tule meie meeskonda.

Vaata rohkem