Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65569

Varuosade müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööülesannete hulka kuuluvad klientide nõustamine
ja teenindamine, klientide tellimuste käsitlemine, lao korrashoid ja kauba väljastamine

Ootused kandidaadile

eeldame:
- head suhtlemisoskust ja pingetaluvust
- täpsust ja korrektsust
- vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
- põllumajandusmasinate ja tehnika tundmist
- arvuti kasutamise oskust

Kasuks tuleb:
- töökogemus varuosade või põllumajandusmasinate erialalt
- tehniline haridus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja mitmekesist tööd
- eneseteostus- ja arenemisvõimalust
- meeldivat kollektiivi ja kaasaegseid töötingimusi
- töötulemustest sõltuvat palka

Lisainfo

Kandideerimisel lisa märksõnaks "varuosade müügiesindaja"

Tööpakkumise number
#65569

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2006
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2006

Kesko Agro Eesti AS on põhjamaade juhtivasse kaubanduskontserni Kesko OY kuuluv põllumajandusmasinate ja -tarvikute hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Täna töötab meie ettevõttes üle 130 inimese.

Vaata rohkem