Värsked tööpakkumised

Varuosade müügi-ja ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119996

Tööpakkumise number

119996

Töö kirjeldus

Sobid meie meeskonda kui töö konti ei murra ja raskust ei valmista sellised tööülesanded nagu:
*laovarude jälgimine ja optimeerimine ning aruandlus
*varuosade hinnakujundus ja infobaasi korrashoid
*ostustrateegia kujundamine ja arendamine
*suhtlemine kaubatarnijate ning transpordifirmadega
*kauba tellimine ja tarnete jälgimine ning ladude haldamine ja inventuur
*toodete heale tundmisele tuginedes turu-uuringud ja hinnavõrdlused

Nõudmised kandidaadile

Väga hea on ka see kui peale vajalike tööomaduste on Sul ka sellised isikuomadused:
*ausus ja usaldusväärsus
*erialane töökogemus
*hea analüüsi-ja planeerimisvõime
*kohusetundlikkus, vastutustunne ja korrektsus
*müügialane kogemus
*andmebaasidega töötamise oskus
*valmidus meeskonnatööks
*hea tehniline taip!!!

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
aktiivset eneseteostusvõimalust
erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
häid ja stabiilseid töötingimusi
head seltskonda
iseseisvust
juhtimiskogemuste omandamist
konkurentsivõimelist palka
koolitusvõimalusi
meeskonnatööd
vastutusrikast, huvitavat ja iseseisvat tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

Korea Auto AS on alates 1998 aastast ametlik Hyundai sõidukite edasimüüja Eestis. Korea Auto esindused asuvad Tallinnas, Pärnus ja Tartus.
Seoses tegevusmahu kasvuga ootab Korea Auto AS oma Tallinna meeskonda varuosade müügi-ja ostujuhti.