Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734505

Varuosade ja lisavarustuse müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte tooteportfelli müügi edendamine piirkonnas

  • kliendisuhete loomine ja arendamine
  • pakkumiste ettevalmistamine, läbirääkimine

Äriüksuse laovarude juhtimine

  • nõudluse analüüs, kaupade tellimine, ladustamine
  • klienditellimuste käsitlemine, transpordi organiseerimine

Ootused kandidaadile

  • Avatud, aktiivne ja positiivne ellusuhtumine

  • Oskus ja soov tegutseda osana meeskonnast

  • Tehniline taip ja õppimishimu

  • Initsiatiiv ja vastutustunne

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd ambitsioonikas meeskonnas

  • Võimalust enese realiseerimiseks tehnilisel alal

  • Uusi väljakutseid müügivaldkonnas

  • Mehe / naise väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#734505