Värsked tööpakkumised

VÄRSKE TOIDU LETI TEENINDAJA ja TARBEKAUPADE MÜÜJA

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 605059

Tööpakkumise number

605059

Töö kirjeldus

VÄRSKE TOIDU LETI TEENINDAJAID
kelle peamiseks tööülesandeks on klientide teenindamine ja nõustamine toiduletis ja peagi avatavas kohvikus, toidukäitlemise nõudeid järgides toidu valmistamine (pizzad, grilltooted, kala suitsutamine jne), kaupade vastuvõtmine ja väljapanemine.

TARBEKAUPADE MÜÜJAID
kelle peamiseks tööülesandeks on klientide teenindamine ja nõustamine kodu-, tehnika- ja spordikaupade osas, samuti kauba vastuvõtmine ja väljapanek ning lisaks vajadusel töö teistes kaupluse osakondades ning kassas.

Nõudmised kandidaadile

VÄRSKE TOIDU LETI TEENINDAJA
Oled sobiv kandidaat, kui sul on kogemus toiduga töötamisel või huvi selle valdkonna vastu ning sulle meeldib inimestega suhelda ning neile abiks olla. Kasuks tuleb toiduvaldkonnaga seonduv haridus või selle omandamine.

TARBEKAUPADE MÜÜJA
Kuna Rocca al Mare Prismas laieneb oluliselt tööstuskauba valik, on eeliseks tehnikakaupade müügi kogemus või huvi selle valdkonna vastu.

Töö toimub graafiku alusel, kõikidel ametikohtadel on võimalik töötada nii täis- kui osalise tööajaga.

Ettevõte pakub

Pakume omalt poolt:

  • huvitavat tööd rahvusvahelises arenevas kontsernis koos toetava meeskonnaga
  • häid isikliku arengu- ja karjäärivõimalusi
  • tulemustest sõltuvat töötasu koos ettevõtte soodustustega

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV 8. septembriks k.a e-postile: mps.eesti(a)mps.ee. Lisainfo tel. 6830350, assistent Aili Meidra.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2019
Kuulutus sisestati:
22. august 2019

MPS on 1975. aastal asutatud personaliteenuste valdkonnas tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast. MPS Eesti kliendiks on Prisma Peremarket AS.

Prisma Peremarket AS tegutseb Eestis alates 2000. aastast. Ketil on Tallinnas, Tartus ja Narvas ühtekokku üheksa kauplust, mis pakuvad koos tugiüksusega tööd pea 800 inimesele. Ettevõte areneb ja uueneb jätkuvalt soovides avada järgmiste aastate jooksul üle 10 uue kaupluse. Prisma on kõige laiema valiku ja ühe soodsaima ostukorviga poekett Eestis. Prisma Peremarket kuulub kaubanduskontserni S-Grupp, mis tegutseb Soome, Eesti ja Venemaa turgudel ning kontsernis töötab kokku üle 40 000 inimese.

www.prismamarket.ee

Rocca al Mare Prismast on saamas selle aasta lõpuks uudse kontseptisooniga Baltimaade suurim hüpermarket, mis pakub veelgi laiemat tootevalikut, lisateenuseid ja personaalsemat klienditeenindust. Seoses sellega otsib Rocca al Mare Prisma oma meeskonda teotahtelisi, klientide teenindamist nautivaid professionaale.