Värsked tööpakkumised

Värbamisteenuste müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91345

Tööpakkumise number

91345

Töö kirjeldus

Värbamisteenuse sisseostmine on kasvav trend. Tavapäraselt pöördutakse personalifirmade poole siis, kui muud töötajate leidmise vahendid osutuvad ebatõhusateks. Kõrge personalifirmade kasutajate arv näitab, et uute töötajate leidmine muutub järjest keerulisemaks ning ettevõtted vajavad värbamisprotsessi läbiviimisel professionaalide abi.
Sinu tööks saab olema Värbamiskeskuse teenuste müük, klientide nõustamine ning lepingute sõlmimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame sind meile tööle, kui sul on:

  • soov leida kliendi vajadustele sobiv lahendus;
  • eelnev kogemus müügi või personalitöö alal;
  • väga hea inglise keele oskus.

Pakume võimalust töötada parimas meeskonnas, parima tasu eest, parimatel tingimustel.

Lisainfo

Küsi lisa telefonil 56 22 9794 või e-posti teel gerly.tuisk(ät)cvkeskus.ee. Vaata ka meie kodulehte www.varbamiskeskus.ee.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2007

CV Keskus on mitmes valdkonnas tegutsev edukas Interneti- ja personaliotsingu firma , mille eesmärgiks on olla parimaks töö- ja värbamise veebikeskkonnaks Baltikumis ning asendamatuks partneriks traditsioonilise värbamise läbiviimisel. Värbamiskeskus on CV Market Group`i kaubamärk. Meie värbajad on teostanud personaliotsingu projekte väga erinevates valdkondades ning värvanud oskustöölistest tippjuhtideni välja. Oleme orienteeritud tihedale koostööle, pakkumaks sobivamaid lahendusi igale kliendile. Meie tugevus seisneb paindlikkuses, innovatiivsuses ning iga töötaja isiklikus panuses