Värsked tööpakkumised

VÄRBAMISSPETSIALIST välisturgudel

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47196

Tööpakkumise number

47196

Töö kirjeldus

· lihttööjõu (peamiselt ehitustöölised) värbamisega seonduvate projektide läbiviimine väljaspool Eestit (põhiliselt Norras) tegutsevatele klientidele
· kandidaatide hindamine leidmaks usaldusväärseid oma ala spetsialiste
· projektiga seonduvate tegevuste organiseerimine (keelekursused, töötajate tööle organiseerimine, töölepingute sõlmimine)
· aruandlus Adecco kontoritele väljaspool Eestit

Nõudmised kandidaadile

· inimestega töötamise kogemust ehitusvaldkonnast või lihttööjõu värbamise kogemust
· koostöökogemust väljaspool Eestit (eriti Skandinaavias) tegutsevate klientidega
· omaalgatusvõimet ja paindlikkust lahenduste leidmisel
· iseseisvust ja järjekindlust projektide läbiviimisel
· väga head inglise ja vene keele oskust
· soovitavalt norra keele oskust suhtlemistasandil

Kõigilt uutelt meeskonnaliikmetelt ootame:
· professionaalset suhtlemisoskust
· huvi personalivaldkonna vastu
· tahet areneda koos ettevõttega
· soovitavalt tööseadusandluse tundmist

Ettevõte pakub

Adecco pakub Sulle:
· kogemusi oma valdkonna juhtivas rahvusvahelises ettevõttes
· võimalust areneda koos ettevõttega
· töötulemustest sõltuvat töötasu

OOTAME SIND TÖÖLE KÕIGE EDUKAMASSE PERSONALIVALDKONNA ETTEVÕTTESSE MAAILMAS!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA "VÄRBAMISKONSULTANT" KONKURSI.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
23. juuni 2005

Adecco on suurim personalilahendusi pakkuv ettevõtete grupp maailmas, mis tegutseb 72 riigis, omab 6000 kontorit, pakkudes tööd 28 000 inimesele. Adecco 130 000 kliendi juures töötab iga päev ligi 700 000 renditöötajat. Adecco teenuste võrk on lai, sisaldades erinevaid võimalusi nii põhikohaga kui ajutiste töötajate leidmiseks, hindamiseks ja testimiseks, pakume ka outplacementi, outsourcingut jpt. lahendusi. Adecco SA on börsiettevõte, noteeritud nii Euroopa kui New Yorgi börsidel.

Eestis alustasime tegevust eelmisel suvel esmajärgus värbamis- ja tööjõurendi teenuse pakkumisega nii globaalsetele kui kohalikele klientidele. Seoses kiire arengu ja meie klientide üha kasvavate vajadustega otsime oma meeskonda lisaks personalivaldkonna tipptegijaid.