Tööpakkumise number

579748

Telli Toit OÜ värbamisspetsialist

Töö kirjeldus

Otsime särasilmset värbamisspetsialisti, kelle väljakutseks on leida meeskonda tõelised talendid.

Nõudmised kandidaadile

Lisaküsimused kandidaadile:
Küsimus 1: Mis on sinu arvates värbamisspetsialisti peamine ülesanne ?
Küsimus 2: Mis on sinu arvates eduka värbamise võti?
Küsimus 3: Milliseid värbamiskanaleid oma töös kasutad?

Lisainfo

Kandideerimisel palun saata CV ja motivatsioonikiri. Ühendust võtame vaid sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. märts 2019
Kuulutus sisestati:
11. veebruar 2019
Soovin kandideerida

Värbamisspetsialist

TELLI TOIT OÜ

Tellitoit.ee alustas oma tegevust alates 01. oktoober 2014 vajadusest pakkuda nii toitlustajatele kui toidu tellijatele kvaliteetset kojuveo teenust koos toidu tellimise platvormiga.
Tänapäeva kiire elutempo ei võimalda inimestel ise süüa valmistada seega on mugav toit koju või kontorisse tellida. Kui seni käis toidu tellimine telefoni teel, siis Tellitoit.ee muudab selle kõigile osapooltele mugavamaks ja võimaldab kliendil toidu tellida otse internetist ning ka kohe selle eest tasuda.

Meie eesmärk on pakkuda klientidele mugavaimat ja suurima valikuga toidu tellimise platvormi ning kvaliteetseimat valmistoidu kulleri teenust Eestis.

Vaatan ettevõtte profiili