2023-08-23 14:48:55

Värbamisspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Värbaja, otsime Sind!

Uuskasutuskeskus on kiirelt kasvav ja keskkonnaorganisatsioon, millel on 17 kauplust üle Eesti, sorteerimiskeskus ja logistikatiim kaubikujuhtidega. Ootame meie sekka värbamisspetsialisti, kelle igapäevatöö on leida õiged inimesed õigetesse ametitesse.

Värbamisspetsialistina haldad värbamiskanaleid, viid läbi töövestlusi ja aitad uutel töötajatel sisse elada. Sul on oluline osa meeldiva töökeskkonna kujundamisel. Sinu otseseks juhiks ja mõttekaaslaseks on talendijuht, kellega koos luua meeldivat talendikogemust ja viia ellu ühiselt seatud eesmärke.

Ootused kandidaadile

Oled meie jaoks õige, kui

- Sul on värbajana eelnev töökogemus vähemalt aasta
-valdad heal tasemel eesti keelt
-sulle meeldib inimestega suhelda ja oled hea ajaplaneerija
-soovid töötada täistööajaga

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- arenguvõimalusi ja koolitusi

- inspireerivaid inimesi
- rutiinivaba tööd
- kodukontori võimalust
- sporditoetust, massaaži
- ettevõtte ühisüritusi

Kandideerijalt ootame lühitutvustust ja palgasoovi.

Vaata ka meie karjäärilehte: Uuskasutuskeskus – karjaaristuudio.ee