2023-08-23 14:48:55

Värbamisspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie organisatsioon on kasvufaasis ning seetõttu otsime oma meeskonda

VÄRBAMISSPETSIALISTI

kelle võtmerolliks on õigete ehituspuuseppade leidmine meie meeskonda.

Selleks sa:

  • planeerid ja viid läbi ehituspuuseppade värbamisprotsessi alates kuulutuse avaldamisest kuni kandidaatide tööle vormistamiseni;
  • otsid proaktiivselt kandidaate andmebaasidest;
  • kasutad sotsiaalmeedia platvorme;
  • hindad kandidaatide kogemusi, oskusi ja teadmisi ja viid läbi intervjuud;
  • viid läbi proovitöö;
  • koordineerid uute kaastöötajate onboardingut;
  • suhtled kandidaatidega ja tagad positiivse kandidaadikogemuse;
  • suhtled aktiivselt ja teed koostööd ülejäänud meeskonnaga.

Ootused kandidaadile

  • huvi ehitusvaldkonna vastu;
  • eelnev värbamiskogemus vähemalt 1 aasta;
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
  • kõrge töövõime ja tahtekindlus.

Lisaks oled:

  • struktureeritud, ettevõtlik ja eesmärgile orienteeritud;
  • vastutustundlik ja tagad kvaliteedi oma töös;
  • positiivne inimene, kellele meeldib tegus ja aktiivne töökeskkond, kus ükski ülesanne pole liiga suur või liiga väike.

  • professionaalset, tulemustele orienteeritud ja toetavat meeskonda;
  • rahvusvahelist töökogemust;
  • head töökeskkonda ja töövahendeid.