Värsked tööpakkumised

Värbamisspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280214

Tööpakkumise number

280214

Töö kirjeldus

Töö kirjeldusTegeleme personali leidmisega meie vanadele ja uutele klientidele. Otsime oma kollektiivi juurde veel ühte värbamisspetsialisti, kelle ülesandeks on sobiva töötaja leidmine sobivale ametikohale.
Töö hõlmab järgmist:
* Ametiprofiili kokkupanek
* Tööpakkumiskuulutuste koostamine ning avaldamine
* Kandidaatide hindamine ning otsimine, selektsioon
* Intervjuud
* Testimise läbiviimine ja analüüs
* Vajalike haridus– ja kvalifikatsioonitunnistuste kontroll,
* Kandidaadi tausta kontroll
* Kliendi jaoks põhjaliku esitluse koostamine
Tööaega on võimalik endal koordineerida. Intervjuude läbiviimine toimub meie kontoris, muu osa tööst võib teha ka kodus või kusagil mujal,juhul kui on selleks soovi.

Nõudmised kandidaadile

*Eelnev töökogemus antud erialal
*Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.
*Hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

*Ettevõte pakub
*Omalt poolt pakume kandidaadile:
*Head tulemuspalka vastavalt töö resultaadile
*Sõbralikku kollektiivi
*Vaheldusrikast ja huvitavat tööd,arenemisvõimalusi
*iseseisvust
*koolitust
*paindlikku töögraafikut
*piiramatut tööaega
*rohkesti tööd
*tasuta tööalast väljaõpet
*uusi väljakutseid
*väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
võimalust midagi suurt ellu viia
Võimalust teha tööd kodus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või ametnik või lepinguline või praktika või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. august 2012
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2012
Lisainfo palga kohta:
hea tulemuspalk

Aktia Group Oü.