Värsked tööpakkumised

Värbamisprojektide assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 47197

Tööpakkumise number

47197

Töö kirjeldus

· värbamisprojektide igakülgne assisteerimine alates töökuulutuse panemisest kuni töölepingute sõlmimiseni
· kandidaatide eelvaliku ja esmaste intervjuude läbiviimine, testide administreerimine
· renditöötajate tööle organiseeerimine, töölepingute sõlmimine
· igapäevase kontoritöö administreerimine
Adecco internetilehekülje uuendamine ja parendamine.

Nõudmised kandidaadile

· eelnevat töökogemust assistendina
· paindlikku ja sõbralikku abi spetsialistide toetamisel
· kiiret reageerimis- ja ümberorienteerumisvõimet
· väga head vene keele oskust

Kõigilt uutelt meeskonnaliikmetelt ootame:
· professionaalset suhtlemisoskust
· huvi personalivaldkonna vastu
· tahet areneda koos ettevõttega
· soovitavalt tööseadusandluse tundmist

Ettevõte pakub

Adecco pakub Sulle:
· kogemusi oma valdkonna juhtivas rahvusvahelises ettevõttes
· võimalust areneda koos ettevõttega

OOTAME SIND TÖÖLE KÕIGE EDUKAMASSE PERSONALIVALDKONNA ETTEVÕTTESSE MAAILMAS!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA "ASSISTENT (koolitus/personal) KONKURSI.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
23. juuni 2005

Adecco on suurim personalilahendusi pakkuv ettevõtete grupp maailmas, mis tegutseb 72 riigis, omab 6000 kontorit, pakkudes tööd 28 000 inimesele. Adecco 130 000 kliendi juures töötab iga päev ligi 700 000 renditöötajat. Adecco teenuste võrk on lai, sisaldades erinevaid võimalusi nii põhikohaga kui ajutiste töötajate leidmiseks, hindamiseks ja testimiseks, pakume ka outplacementi, outsourcingut jpt. lahendusi. Adecco SA on börsiettevõte, noteeritud nii Euroopa kui New Yorgi börsidel.

Eestis alustasime tegevust eelmisel suvel esmajärgus värbamis- ja tööjõurendi teenuse pakkumisega nii globaalsetele kui kohalikele klientidele. Seoses kiire arengu ja meie klientide üha kasvavate vajadustega otsime oma meeskonda lisaks personalivaldkonna tipptegijaid.