2023-08-23 14:48:55

VÄRBAMIS/PERSONALISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

•Töö värbamisprotsessi kõigi osadega, sh. tööpakkumiste avaldamine, kandidaatide valik, intervjueerimine, haldamine ja kommunikatsioon
•Koostöö personalivahendusfirmadega
•Juhtide toetamine värbamise ja valiku protsessis
•Töö dokumentatsiooni ja andmebaasidega
•Talendijuhtimise ja -hoidmise strateegiate toetamine
•Sisseelamisprogrammi läbiviimine
•Tööandja branding
•Erinevate värbamisürituste koordineerimine ja neis osalemine
•Muude personali ja värbamisega seotud ülesannete täitmine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus, eelistatult personalijuhtimise või ärijuhtimise alal
• Varasem töökogemus personalivaldkonnas, eeskätt värbamise alal
• Tööõigusalased teadmised
• Teadmised uuematest värbamistrendidest ja tööandja brändingust
• Kohusetundlikkus ja vastutus tööülesannete täitmisel
• Võime töötada kiiretempolises töökeskkonnas ning jagada end mitme ülesande vahel
• Äri eesmärkidest tulenevate prioriteetide seadmise oskus
• Hea meeskonnatöötaja, samas iseseisev
• Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
• Hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd kasvavas rahvusvahelises organisatsioonis, häid arenemisvõimalusi, head töökeskkonda ja soodustusi (lõunasöögi osaline hüvitamine, staažipuhkus, tervisepäevad, sportimisvõimalused, toetused perekondlike sündmuste puhul, ühisüritused).

Lisainfo

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris, Valdmäe 5.

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.