Värsked tööpakkumised

Värbamiskonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54835

Tööpakkumise number

54835

Töö kirjeldus

M-Partner Personaliotsing alustas tööd 1997. aastal.
Tegutseme nii Eestis, kui ka Lätis ja Leedus. Omame väga erineva kvalifikatsiooniga töötajate valiku kogemust, alates tippjuhtidest ja lõpetades autojuhtidega.
Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda värbamiskonsultanti, kelle tööülesanneteks on personaliotsingu konkursside läbiviimine, klientidega suhtlemine ja nende nõustamine.
Pakume tööettevõtulepinguga osalise tööajaga tööd.

Nõudmised kandidaadile

• Head teadmised organisatsioonipsühholoogiast ja värbamisest
• Kohusetundlikkus, sihikindlus
• Väga hea suhtlemisoskus
• Vene keele oskus suhtlemistasandil

Pakume tööd huvitavas ja arendavas valdkonnas, meeldivas ja nooruslikus kollektiivis

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
25. november 2005
Kuulutus sisestati:
11. november 2005