Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138463

Värbamiskonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eesti müügi- ja turundusvaldkonnas toimuvaga kursis olemine.
  • Klientide värbamisvajaduste tuvastamine ning omapoolsete lahenduste pakkumine.
  • Värbamisprojektide teostamine ja juhtimine (sihtpakkumiste tegemine, intervjueerimine, selekteerimine).
  • Klientide ja kandidaatide konsulteerimine.
  • Püstitatud müügieesmärkide saavutamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus või selle omandamine (soovitavalt ärijuhtimises, majanduses, turunduses ja/või psühholoogias).
  • Vähemalt 3-aastane varasem töökogemus (soovitavalt projektijuhtimises, konsultatsiooniäris ja/või personalitöös).
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas.
  • Väga hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus.
  • Proaktiivsus ja tulemustele orienteeritus.
  • Kohusetundlikkus ja järjepidevus.
  • Iseseisvus.

Kasuks tuleb:
  • Varasem kokkupuude töötajate värbamise ja valikuga.
  • Varasem töökogemus müügi- ja turundusvaldkonnas.
  • Vene keele oskus kõnes ja kirjas.

  • Võimalust töötada rahvusvahelises, edukas ja arenevas ettevõttes.
  • Mitmekesist, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd.
  • Võimalust iseseisvalt tegutseda ning ise otsustada ja vastutada.
  • Põhipalka ja motiveerivat tulemuspalka.
  • Positiivseid, edumeelseid ja sõbralikke kolleege.

Tööpakkumise number
#138463

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
23. jaanuar 2008

CVO Recruitment on rahvusvaheline personaliotsingufirma, mis tegutseb seitsmes riigis üle Kesk- ja Ida-Euroopa ning omab spetsialiseerunud ärisuundi: CVO Sales and Marketing, CVO Technology ja CVO Finance. Iga ärisuund on keskendunud oma valdkonna professionaalide värbamisele ja valikule, tegeledes positsioonidega spetsialistist tippjuhini. Seoses meeskonna laienemisega oleme hetkel otsimas müügi- ja turundusinimeste värbamise ja valikuga tegelevasse ärisuunda, CVO Sales and Marketing, tulemustele orienteeritud ja edumeelset VÄRBAMISKONSULTANTI.

Vaata rohkem