Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144688

Värbamiskonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Värbamiskonsultant, kelle ülesandeks on eri ametitele sobivate töötajate kandidaatide leidmine, vestluste läbiviimine, kandidaatide andmete süstematiseerimine ja Barona kontseni eri ettevõtete tööpakkumiste ametikohtade täitmine spetsialistidega. Värbamis taktikate, strateegiate väljatöötamine ja läbiviimine profesionaalsete töötajate leidmiseks nii Eesti kui Soome tööjõuturule.

Ootused kandidaadile

Värbamiskonsultant peab omama personalitöötaja töökogemust. Inimesena peab olema hea suhtleja, aus, kohusetundlik, töökas ja suutma iseseisvalt töötada. Vajalik eesti, vene, soome vöi inglis keele oskus. Kasuks tulevad töökogemused tööjöurendi, personaliotsingu vöi tööjõu vahenduse alal.

Palk vastavalt kandideeerija oskustele ja tulemustele. Pakume töökohta arenevas kollektiivis, enda täiendamis ja õppimisvõimalusi. Lisatasud ja kompensatsioonid vastavalt Eesti Vabariigi seadustele ja kokkulepetele.

Tööpakkumise number
#144688

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
17. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.

Vaata rohkem