Värsked tööpakkumised

Värbamiskonsultant ja värbamisassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376638

Tööpakkumise number

376638

Töö kirjeldus

Värbame oma meeskonda kaks uut liiget.

Värbamiskonsultandi tööks on personalisihtotsingute läbiviimine: koostöös kliendiga profiilide kokkuleppimine, tööturu kaardistus, intervjuude ja hindamiste läbiviimine ning kliendile lõppvaliku koostamine ja esitlemine.

Värbamisassistendi tööks on värbamiskonsultantide abistamine sihtotsinguprojektide läbiviimisel: tööturu kaardistamine ja parimate "peade" leidmine ning potentsiaalsete kandidaatide esmase sobivuse hindamine. Lisaks lepib värbamisassistent müügijuhile kokku müügikohtumisi ja tegeleb kontori haldusküsimustega.

Nõudmised kandidaadile

Värbamiskonsultandiks ootame kandideerima varasema värbamiskogemusega inimesi. Väga oluline on äriline mõtlemine ja võime kliendivajadustest hästi aru saada. Sihtotsinguid teostame nii Eestis kui rahvusvahelisel tasemel, seega on eesti ja inglise keele väga heal tasemel oskus kahtlemata vajalik.

Värbamisassistendiks ootame kandideerima positiivset särasilma, kellele pakub rõõmu suhtlusrohke töö. Värbamisassistent peab olema "detektiiv", kes leiab üles ka kõige peidetumad inimesed, seega aktiivsus, initsiatiiv ja julge pealehakkamine on selles töös kõige olulisemad märksõnad. Palju tööd toimub telefoni teel, seega, varasem telefonitöö kogemus tuleb kindlasti kasuks. Tööks vajalikud keeled on eesti ja inglise.

Värbamiskonsultandile pakume eelkõige võimalust töötada mainekate klientide ja ärimaailma liidritega, teostada rahvusvahelisel tasemel sihtotsinguid ning läbi selle palju õppida.

Värbamisassistendile pakume väljaõpet ja edasisi arenguvõimalusi värbamiskonsultandiks.

Tööga kaasneb loomulikult ka tasu, oleme avatud läbirääkimisteks põhipalga ja tulemustasu suhte osas:)

Kandideerides palun märgi, kummal positsioonil Sa ennast töötamas näed!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

United Talents on personali sihtotsingu ettevõte, mis ühendab endas üle veerandsaja aasta värbamiskogemust, laia suhtevõrgustikku ning säravate silmadega professionaale, kelle ühine eesmärk on läbi edukate värbamisprojektide aidata ettevõtetel saavutada nende strateegilised eesmärgid.