Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70636

Värbamise, valiku ja hindamise juhtivspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Politsei personali planeerimise, värbamise ja valiku kujundamine ja koordineerimine;
  • Politseiameti personali värbamise ja valiku korraldamine;
  • Arenguvestluste alase tegevuse korraldamine Politseiametis;
  • Hindamisalase (sh atesteerimine) tegevuse koordineerimine politseis;
  • Politseiameti teenistujate ja kõrgemate politseiametnike atesteerimise läbiviimine ning vastava dokumentatsiooni pidamine;
  • Täienduskoolituste korraldamine oma töövaldkonnas;
  • Analüüside ning aruannete koostamine oma töövaldkonnas;
  • Allasutuste nõustamine oma töövaldkonnas.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (nt personalitöö, sotsioloogia, avalik haldus vm);
  • oma töövaldkonnaga seonduva seadusandluse tundmine;
  • hea eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas;
  • korrektsus ja kohusetundlikkus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus kesktasemel;
  • statistilise analüüsi koostamise oskus;
  • kasuks tuleb personalitöö kogemus.

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd Esti ühes suurimas organisatsioonis;
  • õppimis- ja arenguvõimalusi;
  • iseseisvat ja loomingulist tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Elulookirjeldus, avaldus kandideerimiseks ning nägemus ametikohast (1 lk A4 formaadis) saata hiljemalt 24. juuliks 2006. a
Täiendav informatsioon: Janne Pikma, tel 612 3148

Tööpakkumise number
#70636

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
24. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2006

Politseiamet on valitusasutus, mille haldusalas on 7 politseiasutust (4 politseiprefektuuri, Keskkriminaalpolitsei, Kohtuekspertiisi ja Kriminalistika Keskus, ning Julgestuspolitsei). Politseis töötab ca 5000 inimest

Vaata rohkem