Värsked tööpakkumised

Värbamisassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107987

Tööpakkumise number

107987

Töö kirjeldus

Värbamisassistendi tööülesanneteks on konsultantide assisteerimine värbamisprojektide teostamisel ja juhtimisel – kandidaatide leidmine kasutades erinevaid andmebaase, head – hunting, kandidaadisuhete arendamine ja hoidmine läbi kvaliteetse töösoorituse, esmaste intervjuude läbiviimine, taustauuringud.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult eelkõige valmisolekut meeskonnatööks, initsiatiivlikust, ning ettevõtlikkust. Oled sobiv kandidaat, kui tunned suurt huvi personalivärbamise vastu ja valmisolekut probleemide lahendamiseks. Samuti peab Värbamisassistent olema vilunud arvutikasutaja oma igapäevase töövahendina. Omad heal tasemel suulist ja kirjalikku eneseväljendusoskust inglise keeles. Positsioon eeldab väga head pingetaluvust, kohusetundlikkust ning kutsumust saada karjäärikonsultandiks nimetatud valdkonnas. Kasuks tuleb eelnev töökogemus personalitöö alal. Plussiks on kindlasti ka teadmised finantsorganisatsioonidest.

Võimalust arendada oma karjääri kontserni finantsärisuuna divisjonis, tööd rahvusvahelises ja edukas firmas. Saada laialdasi teadmisi erinevate projektide juhtimisest. Samuti pakume laialdasi rahvusvahelisi koolitusvõimalusi, väljaõpet. Tulemusliku töö korral silmapaistvat tasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
21. mai 2007
Kuulutus sisestati:
11. mai 2007

CVO Finance Recruitment on osa CVO Grupi -st (http://www.cvogroup.com) ühest edukamaist värbamisorganisatsioonist Kesk- ja Ida Euroopas. CVO Finance Recruitment on oma tegevuses spetsialiseerunud finantsala professionaalide leidmisele ja värbamisele kõigi tööstusharude jaoks. Otsime oma meeskonda inimest, kelle peamine eesmärk on toetada konsultante värbamisprotsessi läbiviimisel.