https://www.cvkeskus.ee/421101

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Värbamisassistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421101

Tööpakkumise number

421101

Töö kirjeldus

Sa oled abiks meie otsingu- ja hindamiskonsultantidele projektide läbiviimisel. Su töö ei ole kunagi piiritletud rutiinsete, ühetaoliste ülesannetega. Sul avaneb võimalus puutuda kokku otsinguprojektide kogu elutsükliga alustades dokumendiloomest, otsingutegevuste ettevalmistusest, andmete kogumistest erinevatest online jm kanalitest ja lõpetades kokkuvõtete tegemise ja lõpparuannete koostamisega. Sa töötad kaasaegse CRM süsteemiga, kus kõik olulised andmekihid on hästi struktureeritud ja leitavad. Ajapikku on Sul võimalus võtta vastutust ning liikuda headhunteri rolli.


Nõudmised kandidaadile

Värbamisassistendina töötamine eeldab korrektsust, loovust, head suulist ja kirjalikku väljendusoskust, kriitilist mõtlemist ning tulemustele orienteeritust.Jääd meile silma, kui oled ülikooliharidusega või omandamas kõrgharidust ja Su kaalutud keskmine hinne on üle 4. Soovitavalt on Sul klienditeeninduse kogemus. Töötame suures osas rahvusvaheliste klientidega, seetõttu on inglise keele valdamine vähemalt B2 tasemel väga oluline.Sa hakkad tööle Arista Tallinna kontoris.


Ettevõte pakub

Oleme valmis pakkuma Sulle paindlikku töösuhet, st kas osalise- või täiskoormusega, vastavalt Sinu eelistusele. Sul avaneb võimalus õppida pika kogemusega konsultantidelt, kuidas viiakse läbi tipptasemel sihtotsingu projekte. Sinu kolleegidest saavad Sulle mentorid, kellel on keskmiselt üle 10 aastane sihtotsingute kogemus.

Teretulemast Aristasse!Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2016
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

ARISTA on rahvusvaheline sihtotsingute (headhunting) ja hindamistega tegelev konsultatsiooniettevõte. Oleme esindatud Tallinnas, Helsingis, Stockholmis, Riias ja Vilniuses. Tegutseme Baltikumi ja Põhjamaade piirkonnas, kuid saame pakkuda ülemaailmset sihtotsingu teenust partnerite kaudu üle maailma.

Meil on tänase seisuga Põhjamaade/Baltikumi regioonis üks parimaid aktiivseid agendivõrgustikke, milles on rohkem kui 1000 professionaali, kes töötavad erinevates ärivaldkondades, aidates meil leida kvalifitseeritud kandidaate.

Tüüpiline Arista klient on rahvusvaheline, keskmise suurusega või suurettevõte, kes tegutseb Põhjamaades ja Balti regioonis.

Usume, et inimesed on peamised positiivsete muutuste allikad ja elluviijad ning seega organisatsioonide kõige olulisem konkurentsieelist loov ressurss. Leiame oma klientettevõtetele inimesi, kes on võimekad, pühendunud eesmärkide täitmisele, annavad meeskonnale positiivset energiat ja sulanduvad tiimi. Võtame oma klientide väärika esindaja rolli. Siit ka põhjus, miks 2/3 klientidest teevad meiega koostööd korduvalt – leiame inimesi, kes kutsuvad organisatsioonides esile positiivseid muutusi.

Arista on maailma juhtiva juhtide hindamis- ja arendusinstrumentide loomisele spetsialiseerunud kompetentsikeskuse Hogan Assessment Systems´i (www.hoganassessments.com) partner Eestis.