https://www.cvkeskus.ee/195372

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195372

Värbamisagent / агент-вербовщик

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Agent leiab kandidaate (meeldiva välimusega neiud/naised 18-28), kes on huvitatud tasuvast tööst välismaal ja koostööst agentuuriga Eurostrip (tantsija-hostessi töö meelelahutusäri valdkonnas), ning suunab neid vestlusele ja fotokastingule Eurostrip stuudiosse Tallinnas.

Агент находит кандидатов (девушек/женщин приятной внешности, 18-28), которые заинтересованы в высокооплачиваемой трудовой деятельности за рубежом и в сотрудничестве с агентством Eurostrip (работать в секторе шоу-бизнеса в качестве танцовщицы-хостесс), и направляет их на интервью и фото-кастинг в студию Eurostrip в Таллинне.


Ootused kandidaadile

 • valmidus iseseisvaks tööks,
 • valmidus inimestega suhtlemiseks, võime veenda ja saavutada tulemusi,
 • leidlikkus,
 • esinduslik välimus

 • готовность к самостоятельной работе,
 • готовность общаться с людьми, способность убеждать и добиваться результатов,
 • изобретательность,
 • презентабельная внешность


Ettevõte pakub

 • väljaõpet Tallinnas,
 • piiramatut teenimisvõimalust - agendi palgafondiks on 15% kõigi agendi leitud tantsijate-hostesside eest klubide poolt makstud komisjonitasudest

 • oбучение в Таллинне,
 • неограниченные возможности заработка - агент получает (зарплатный фонд) 15% от всех комиссии клубы платят за танцовшиц-хостесс которые были найдены агентом


Lisainfo

Kui tööpakkumine huvitab siis on vaja saata fotod (täispikkuses ja portree), pikkus, kaal, vanus, kodakondsus ja kontakandmed (ees- ja perekonnanimi, tel. number, e-post) e-postiga.

Если предложение интересует нaдо отправить фотографии (полныи рост и портрет), рост, вес, возраст, гражданство и контактные данные (имя, фамилия, номер телефона, емаил) нa емаил.


Eurostrip Agentuur on sallimatu inimkaubanduse, sunnitöö, prostitutsiooni vahendamise ja prostitutsioonile kallutamise suhtes. Eurostrip Agentuur hoiatab: Ilma ametliku ja arusaadava lepinguta, kahtlaste vahendajate kaudu ja tundmatute tööandjate juurde välismaale tööle sõitmine võib olla ohtlik! Kahtluste korral ja nõu küsimiseks soovitame tantsijatel-hostessidel pöörduda Eurostrip agentuuri poole.

Агенство Eurostrip выступает против торговли людьми в целях сексуальной эксплуатации, принудительного труда, посредничества в проституции и склонения к занятию проституцией. Агенство Eurostrip предупреждает всех желающих работать заграницей: очень опасно ехать работать без официального и понятного контракта, через ненадёжных посредников, а также к неизвестным работодателям! В случае подозрения и за советом, мы рекомендуем танцовщицам обращаться в агенство Eurostrip.


Tööpakkumise number
#195372
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Värbamisagent / агент-вербовщик
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!